Blog na temat inwestowania w Azji

Kim jestem – kontakt

Praktyk międzynarodowego inwestowania w nieruchomości. Posiadam portfolio 4 nieruchomości w 3 krajach o wartości ponad $800,000.

Prowadzę jedyny w polskim internecie blog na temat inwestowania w nieruchomości za granicą. Jestem też jednym z niewielu polskich inwestorów którzy lokują kapitał w Azji Południowo Wschodniej, a przy tym dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie prowadzę biznesu polegającego na doradztwie. Inwestuję sam swój kapitał, dla siebie. Jeśli jesteś jednak w potrzebie uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji w krajach w których sam lokuję kapitał, chcesz poznać konkretne projekty które uważam za warte inwestycji, czy potrzebujesz pomocy z transferami kapitału, to możesz skontaktować się ze mną tutaj:

inwestujwazji@gmail.com

Nie wyceniam swojej pracy, to Ty przestawisz mi ofertę a jeśli uznam że proponowane warunki finansowe są warte podjęcia współpracy to odpowiem na twoją wiadomość.

W grę wchodzą zarówno rozmowy telefoniczne/skype, jak również wyjazdy inwestycyjne w celu oglądania nieruchomości, organizowanie spotkań z agentami i deweloperami z którymi mam relacje. Nadzorowanie dopinania transakcji w twoim imieniu, pomoc w transferach kapitału.