Co to jest Cloud Token – Jak zarabiać na Cloud Token Wallet?

July 26, 2019 By Digital Nomad

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Co to jest Cloud Token.
  2. Jak założyć portfel Cloud Token Wallet.
  3. Co to jest bot tradingowy JarvisAI
  4. Jak kupić kryptowalutę i przelać do portfela Cloud Token Wallet
  5. Ile można zyskać inwestując w program JarvisAI

Cloud Token to nowa kryptowaluta połączona z aplikacją na telefon oraz botem tradingowym. Program wystartował w maju i pozwala zarabiać pasywnie na kryptowalutach.

Aby założyć Cloud Token Wallet należy wejść ze smartfona na tę stronę: https://www.cloudtokenwallet.com i pobrać aplikację dostępną w App Store oraz Google Play

Po zainstalowaniu aplikacji należy się zarejestrować i podać poniższy kod: 5548671891

Bot tradingowy JarvisAI dostępny w zakładce PROJECTS to sztuczna inteligencja, która dokonuje transakcji arbitrażu na giełdach kryptowalutowych. Dzięki zdeponowaniu kryptowaluty do programu otrzymujemy 10% miesięcznie czyli po wsadzeniu 1 BTC za miesiąc mamy 1.1 BTC. Jeśli jednak za każdydym razem będziemy reinwestowali zysk to nasze zarobki będą rosnąć lawinowo!

Jeśli dzisiaj wsadzisz do programu 1 BTC i za każdym razem będziesz reinwestował zysk to po roku będziesz miał ponad 3 BTC!

Jak kupić kryptowalutę i przelać do portfela Cloud Token Wallet. Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut to zarejestuj się na polskiej giełdzie BitBay gdzie kupisz kryptowaluty przy pomocy przelewu z banku:

https://auth.bitbay.net/ref/e71uhumdfbKX

Kiedy już kupisz kryptowalutę (polecam Ethereum) to przelej ją na adres twojego portfela w Cloud Token Wallet, który znajdziesz klikając ETH w aplikacji a następnie RECEIVE.

W przypadku problemów z zakupem bądź przesłaniem kryptowaluty zapraszam do zakładki kontakt, grupy na facebook: KLIK

lub telegramie: https://t.me/cloudtokenwalletofficial